O nas

Od 1988 działamy nieprzerwanie w branży obsługi,
serwisu i budowy instalacji pompowych.

Naszymi odbiorcami są głównie gminy, ośrodki przemysłowe oraz gospodarstwa rolne. Łączymy Pasje z pracą projektując i ulepszając instalacje, które są bardziej ekonomiczne w produkcji oraz użytkowaniu. Oferujemy produkty najlepszej, jakości gwarantujące niezawodną prace.

Anna Zubko
Właściciel

Nasza filozofia

Klienci z całej Polski ufają naszej firmie Z.U.H. Euro WOD-GAZ. Na zaufanie składa się codzienna praca pracowników w naszym zakładzie. Dokładamy wszelkich starań w zakresie, jakości i niezawodności, by nasza firma była liderem w swojej branży. Bezkompromisowe zorientowanie na Klienta jest istotnym elementem wieloletniej historii naszej firmy. Jest także bazą dla rozwoju nowych produktów oraz usług, jak i inwestycji w nowoczesny park maszynowy oraz naszych pracowników. Nasza firma jest solidnym i niezawodnym partnerem, dla swoich Klientów staramy się osiągnąć:, jakość, szybkość, niezawodność.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej, jakości usług i rozwiązań oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego. Pragniemy być liderem na rynku. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, jakości naszych produktów, innowacyjności i kompleksowości projektów zaspokajać wszelkie oczekiwania klientów. Inwestując w ciągły rozwój gwarantować satysfakcję klientów i pracowników.

Nasze wartości

To doświadczenie od strony serwisowej. Znamy doskonale budowę pomp i ich najwrażliwsze elementy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które składają się z najlepszych jakościowo materiałów.


Zawsze jesteśmy zainteresowani nowymi projektami, dużymi lub małymi. Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie twojego projektu.

Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie jakiegoś problemu, zadzwoń pod numer 697 028 956 lub Wyślij nam wiadomość email

FIRMA RODZINNA

OD LAT NA RYNKU

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

MOŻEMY WIĘCEJ NIŻ INNI

WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA

ZADOWOLENI KLIENCI

W CAŁEJ POLSCE
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/vacum.png
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/corken.png
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/calpeda.png
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/stairs.png
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/vansan.png
//eurowodgaz.pl/wp-content/uploads/2020/02/rovatti.png